Keresés

Agrobioscience for farmers

Triune

Pozitív tulajdonságai

Szaghatás csökkenése

Megköti a szervestrágyában képződő ammóniát

Magasabb tápanyagtartalom

Nem engedi elveszni a tápanyagokat és hónapokon keresztül felvehető formában tartja a növények számára

Természetes

Használata nem jár egészségügyi kockázattal sem az állatok, sem a dolgozók számára

Triune

Kiszerelés: 2 darab 10 literes kanna egy csomagolásban

A TRIUNE® egy természetes alapú trágyakezelő készítmény, mely egyszerűen alkalmazható híg és almos szervestrágya kezelésére. Kizárólag természetes alapanyagokat tartalmaz, használata nem jár környezeti kockázattal.

Termékünkkel kapcsolatos egyéb leírások

Természetes alapú trágyakezelő készítmény, amely egyszerűen alkalmazható sertés és szarvasmarha állományokban híg- és szervestrágya kezelésére. Kizárólag természetes alapanyagokat tartalmaz, használata nem jár környezeti kockázattal.

A TRIUNE jelenleg a legmodernebb és egyben a leghatékonyabb technológia a szervestrágya kezelésére. Egy új találmány alapján fejlesztett különleges termék, amely megoldást kínál a trágyakezelés nehezen megoldható problémáira.

Alkalmazása nem igényel szakértelmet vagy lényeges változtatásokat a munkaszervezésben. Használata nem igényel semmilyen járulékos beruházást, bármilyen tartástechnológián alkalmazható (hígtrágya, almostrágya stb.).

Triune

Kiszerelés: 2db 10 literes kanna egy kartonban, mely nem megbontható

A TRIUNE® egy természetes alapú trágyakezelő készítmény, mely egyszerűen alkalmazható híg és almos szervestrágya kezelésére. Kizárólag természetes alapanyagokat tartalmaz, használata nem jár környezeti kockázattal.

Közösségi oldalaink

Kérdése lenne termékeinkkel kapcsolatban? Esetleg érdekelné cégünkkel kapcsolatos legújabb híreink? Kövessen minket közösségi oldalainkon is, hogy mindig naprakész lehessen.

 

Legutóbbi híreink

A hígtrágya hasznosítás előnyei

A hígtrágya tápanyagai, kezelése és kijuttatása – Mik a tudatos gazdálkodás lehetőségei? – Az Agribiotica megoldása a tápanyagok megőrzésére

Az alternatív gazdálkodás lehetőségei a műtrágya árnövekedés tükrében

A világpiaci helyzet hatására már azok is nyitnak az alternatív gazdálkodás irányába, akik normál körülmények között inkább a hagyományos, jól bevált megoldásokat kedvelik.
Hogyan érhető el megfelelő minőségű és mennyiségű terméshozam a műtrágyák mennyiségének csökkentése mellett és mit tehetnek a felelős termelők? Ennek járunk most utána…

Biztosan ki szeretne jelentkezni?